Brak słów. Pies zagryzł dziecko na śmierć. Nie uwierzysz, co zrobili wówczas sąsiedzi chłopca!


Zmasakrowany 4-latek błaga o pomoc. Zobacz, jak zareagowali na to jego znajomi – uwaga drastyczne!

Ten przerażający film niedawno pojawił się w sieci i wywołał oburzenie w wielu kręgach. Na ludzi, którzy byli jego uczestnikami spadła lawina obraźliwych komentarzy – czy zasłużenie? Niech każdy tę sprawę  rozsądzi we własnym sumieniu, lecz faktom nie można zaprzeczyć – te osoby widziały, jak chłopiec leżał na chodniku w stanie agonalnym i zamiast mu pomóc… sfilmowały jego śmierć.

 Wydarzenie miało miejsce pewnego popołudnia. Dziecko wyszło na ulicę z siostrą, aby spędzić na niej czas na zabawie z rówieśnikami. Nagle zostało ono zaatakowane przez 17 groźnych psów, które przez następne 30 minut szarpały ciało chłopczyka. Obrażenia były poważne. 4-latek trafił do szpitala z licznymi ranami twarzy, kręgosłupa, ramion i klatki piersiowej – niestety, chwilę później zmarł.

Sąsiedzi, którzy byli świadkami zajścia zostali oskarżeni przez rodziców chłopca. Małżeństwo ma im za złe, że nie udzieli dziecku opieki, mimo że widzieli, w jakim stanie się znajduje. 4-latek leżał zakrwawiony na ulicy i prosił o prosił o pomoc, ale mimo to jej nie otrzymał. Wspomniani sąsiedzi tłumaczyli się strachem, lecz prawdopodobnie i tak zostaną pociągnięci do odpowiedzialności karnej.

Sprawę obecnie bada także Komisja Praw Człowieka.

źródło: tygodniknarodowy.pl

https://www.youtube.com/watch?v=btwLL6W8wzk