Brr! Temu mężczyźnie rekin wgryzł się w… bardzo delikatną część ciała


Beautiful GirlsYoutube.comscreen YouTube

To miał być miły wypad nad wodę, który dla tego mężczyzny niemal skończył się… utratą przyrodzenia.

Floryda słynie z pięknych plaż, na których niekiedy jest bardzo gorąco, i to nie tylko z powodu temperatury. Często słyszy się, że w tym obszarze ktoś został pokiereszowany przez rozszalałego rekina. Tak było całkiem niedawno. Ten mężczyzna w trakcie pływania stał się celem ataku dla jednego z nich. Zwierzę rzuciło się na niego w niespodziewanym momencie i pozostawiło po sobie bolesny ślad. Obrażenia były dość poważne.  Agresywny rekin wgryzł się bowiem w okolice podbrzusza i zatopił kły w ciało turysty tylko kilka centymetrów od jego tzw. strefy intymnej.

Mężczyzna miał szczęście, że wówczas nie był sam.  Na filmie widać, jak znajomi pomagają mu wyjąć z brzucha rozwścieczonego rekina. Ta mięsożerna ryba wbiła się  w ciało Amerykanina dość głęboko, więc należało zachować ostrożność. Każdy nieprzemyślany ruch mógł kosztować życie zarówno jego, jak i zwierzę.

Ta sytuacja nie należy do rzadkości, choć ten rok jest bezpieczniejszy niż poprzednie. W 2016  na całym świecie odnotowano 81 ataków rekinów na ludzi, w tym 4 śmiertelne.

źródło:weekendowo.pl

https://www.youtube.com/watch?v=afgWQdIP_Mg