Córka Adama Małysza ma już 20 lat. Zobacz na jaką piękność wyrosła!


Adam MałyszFacebook

Od początków błyskotliwej kariery Adama Małysza minęło już 20 lat. W podobnym okresie przyszła na świat jego córeczka. Zobaczcie jak teraz wygląda!

20 lat temu wszyscy ulegliśmy „małyszomanii”. Wiernie kibicowaliśmy Adamowi Małyszowi podczas jego sportowych zmagań, a każdy jego sukces był naszym powodem do dumy. W tym okresie w życiu prywatnym Adama również zaszły duże zmiany – na świat przyszła jego córeczka Karolina. Aż trudno uwierzyć, że dziś jest dorosłą kobietą.

Karolina jest dziewczyną ambitną – planuje w tym roku wybrać się na studia. Jej wybór padł na bezpieczeństwo wewnętrzne lub stosunki międzynarodowe. Wcześniej ukończyła technikum gastronomiczne. Ponadto spełnia się też w życiu prywatnym – jej zdjęcia z ukochanym Kamilem nie budzą wątpliwości, co do tego czy jest szczęśliwa. Para dużo podróżuje, widać też, że lubią wędrówki po górach. Na każdej fotce widać ich radość ze wspólnie spędzanego czasu. Ich zdjęcia umieszczone na Instagramie niejednokrotnie komentowane są przez mamę Karoliny – Izabelę Małysz. Podoba nam się też to, że nie jest typem celebrytki – na próżno wypratrywać jej na imprezach, gdzie gwiazdy lansują się przy „ściankach”.

Życzymy dziewczynie samych sukcesów!

https://www.instagram.com/p/BTvknNyhgVy/?taken-by=karolina_malysz

https://www.instagram.com/p/BU9ylOOhCRE/?taken-by=karolina_malysz

https://www.instagram.com/p/BQNdKgvgnIk/?taken-by=karolina_malysz