Cudem uszedł z życiem po nadmiernym spożywaniu energetyków. Zobacz, jak ta tragedia wpłynęła codzienność tej rodziny


O szkodliwym działaniu napojów energetycznych mówi się wiele. O tym, że są niezdrowe wie chyba każdy z nas. Jednak to, co spotkało tę rodzinę przechodzi wszelkie wyobrażenia…

Austin był kiedyś facetem, takim jakich wielu. Założył rodzinę, chodził do pracy i wydawało się, że nic nie zaburzy jego szczęścia. Miał jednak pewien niezdrowy nawyk – nadużywał picia napojów energetycznych.

Pewnej nocy znalazł się w szpitalu. Powodem zabrania go do kliniki był krwotok mózgu. Mężczyzna przeszedł poważną operację ratującą mu życie. Jej efektem było usunięcie sporej części czaszki. Austin przez długi czas nie mógł wybudzić się ze śpiączki, a podadto przez kolejne dni doznał dwóch udarów i kliku napadów padaczki.

Pewnego dnia rodzina doczekała się wybudzenia Austina. Choć mężczyzna powoli wraca do sił, musi nauczyć się żyć od nowa. W tym momencie musi korzystać z pomocy żony nawet przy wykonywaniu najprostszych czynności. Jednak dzięki jej sile i wytrwałości mężczyzna powoli wraca do źycia. Jego żona Brianna tak komentuje tę trudną sytuację:

„Nie jest tym samym człowiekiem, w którym się zakochałam, ale pomogę mu znowu się nim stać. Pewnego dnia jego życie będzie lepsze. Do tego czasu nie zrezygnuję z Austina, bo kocham go nad życie”