Donald Trump i gałki lodów. Zobacz, co tym razem bulwersuje dziennikarzy


Gage Skidmoreflickr.comCC BY-SA 2.0

Dziennikarze mają inne pojęcie ,,gościnności" niż prezydent USA.

Takiego prezydenta Ameryka jeszcze nie miała. Donald Trump to niezwykle barwa postać, więc cieszy się większym zainteresowaniem mediów niż jego poprzednicy. Jeszcze zanim objął najważniejszy urząd w państwie, wzbudzał kontrowersje. Nic się nie zmieniło, gdy oficjalnie został prezydentem.

Wiadomości z Białego Domu spływają do nas nieustannie. Czasami są to istotne informacje dotyczące aktualnych spraw politycznych i gospodarczych, jednak więcej newsów dotyczy prywatnych spraw Trumpa i jego rodziny. W tym natłoku informacji tracimy orientację, co jest naprawdę ważne.

Ostatnio w mediach przewija się informacja o wizycie trzech dziennikarzy w Białym Domu. Zostali oni zaproszeni na obiad oraz zwiedzanie budynku. Wydawało się, że to bardzo miły gest ze strony Trumpa, ale w trakcie wizyty gości zbulwersowało zachowanie prezydenta.

Zaczęło się od tego, że prezydent był ubrany lepiej niż pozostali. Na tym nie koniec ,,gaf” Trumpa. Biedni dziennikarze otrzymali tylko zwykłą wodę, za to prezydent pił wodę sodową. Najbardziej oburzył ich fakt, że wszyscy dostali po jednej gałce lodów, a Trump aż dwie.

Ta absurdalna historia może kojarzyć się z historiami z dziecięcych urodzin. Chociaż nawet dzieci nie obrażają się o takie błahostki.