Gdy była nastolatką, miała kompleksy. Teraz próbuje swoich sił jako modelka. Zobacz… najdłuższe nogi świata


Ekaterina Lisina Facebook

Życie wysokiej kobiety może nie być łatwe. A co, jeśli ma się najdłuższe nogi na świecie, a wielu dorosłych ledwo sięga Ci do pasa?

Ekaterina Lisina jest bez wątpienia wyjątkową kobietą. Trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa, bo ma… najdłuższe nogi na świecie. 29-latka jest początkującą modelką. Już jakiś czas temu została uznana za najwyższą kobietę w Rosji, ale teraz oficjalnie ogłoszono ją najwyższą kobietą na świecie. Ekaterina ma aż 206 cm wzrostu. Co istotne, najdłuższy element jej ciała stanowią nogi. 

Ekaterina LisinaFacebook

Lewa noga modelki ma 132,8 cm długości, natomiast prawa 132,2 cm. Jednak nie tylko długość nóg potrafi zdumiewać. Wyobraźcie sobie, że kobieta nosi rozmiar buta 47. Ekaterina ze względu na swoje predyspozycje przez długi czas zajmowała się sportem. Oczywiście jej dyscypliną okazała się koszykówka. Zaczęła grać w wieku 15 lat. 

Ekaterina LisinaFacebook

Teraz 29-latka postanowiła wykorzystać swoje atuty w inny sposób. Zdecydowała się na modeling. Ma nadzieję, że najdłuższe nogi na świecie otworzą jej drzwi do kariery w świecie mody.

Ekaterina LisinaFacebook

Ekaterina Lisina swój nieprzeciętny wzrost odziedziczyła po rodzicach. Choć teraz wie, w jaki sposób dobrze go wykorzystać, jako nastolatka cierpiała przez kompleksy z tego powodu. Rówieśnicy różnie na nią reagowali, a przypadkowi ludzie notorycznie oglądali się za nią na ulicy. Ponadto prawdziwym wyzwaniem było kupienie dla niej ubrań.  

Ekaterina LisinaFacebook

Dzisiaj początkująca modelka jest pewną siebie kobietą. Po ciąży zmieniła poglądy odnośnie własnego ciała. Stara się traktować niegdyś największe kompleksy jako zalety. Czy osiągnie sukces? Tego jeszcze nie wiemy, jednak zważywszy na jej nadzwyczajne atuty, wydaje się to nieuniknione. 

Ekaterina LisinaFacebook

Źródło: popularne.pl