Gdyby wiedziała, że w windzie jest kamera, to nigdy by tego nie zrobiła! Zobacz, co po kryjomu wyrządziła swojemu psu!


William BastoneYoutube.comscreen YouTube

Rozwścieczona 24-latka skopała niewinne zwierzę, lecz nie uszło jej to płazem. Nagranie wyciekło do sieci. I jest afera!

Kamery przemysłowe niejednej osobie zepsuły dobrą reputację. Ludzie często nie zdają sobie sprawy, że w pomieszczeniu, w którym przebywają znajduje się jedna z nich. W sieci możemy obejrzeć tysiące filmików nagranych przez tego typu urządzenia. Niektóre z nich są śmieszne, inne są szokujące, a jeszcze niektóre są przerażające. Poniższe wideo można umieścić w trzeciej z wymienionych kategorii. Ukazuje ono okrucieństwo w najczystszej postaci.

Bohaterką filmu jest 24-letnia mieszkanka Florydy. Kobieta, prawdopodobnie nieświadoma faktu bycia nagrywaną, zaczęła znęcać się nad psem. Na tym krótki nagraniu widać, jak wchodzi za nim do windy, zagania do rogu i kopie z całych sił. Zachowanie dziewczyny ewidentnie zdradza, że ma ona problemy psychiczne. Gdy przerażona pies biegał od ściany do ściany, aby uciec dręczycielce, ta atakowała go jeszcze mocniej.

Sprawiedliwość istnieje. Dziewczyna została dość szybko namierzona przez policję i postawiono jej zarzut znęcania się nad zwierzętami.

Film trwa tylko 44 sekundy, lecz pozostawia widza z całą masą wrażeń, niestety bardzo negatywnych.

źródło: viralka.pl

https://www.youtube.com/watch?v=bcrDJCgaSc0