Myślał, że wandalizm ujdzie mu na sucho. Zobacz, jak dosięga go sprawiedliwość


DexonYouTubescreen YouTube

To nagranie z Polski pojawiło się w największych światowych mediach. Wandal z Lublińca nie spodziewał się tak błyskawicznej kary.

Brytyjski The Sun oraz inne znaczące światowe media zainteresowały się nagraniem z Polski. Wideo trafiło do sieci i bardzo szybko zyskało popularność. Komentarze odnośnie zachowania wandala z Lublińca są jednoznaczne. Większość ludzi uważa, że dostał to, na co zasłużył. 

Na nagraniu widzimy, jak ubrany w dresy złodziej, rozbija witrynę jednego ze sklepów. Całe zdarzenie ma miejsce w Lublińcu. Wandal nie zwraca uwagi na kamerę znajdującą się tuż obok niego. Właściciel sklepu zeznał, że to już drugi przypadek zniszczenia witryny w wykonaniu tego samego mężczyzny. Pomimo tego, że do podobnego zdarzenia doszło na początku września, dresiarz nie został zatrzymany. 

Poczucie bezkarności sprawiło, że złodziej wrócił po dwóch tygodniach, w to samo miejsce . Postanowił powtórzyć swój wyczyn, nie zwracając uwagi na to, że może zostać zauważony. W biały dzień całkowicie zniszczył  szklaną witrynę sklepu, kopiąc w nią kilkukrotnie. Mężczyzna został upomniany przez przechodzącego akurat człowieka, ale to również nie zrobiło na nim wrażenia. Ten przypadkowy przechodzień wycofał się i z bezpiecznej odległości zaczął wzywać odpowiednie służby. 

Interwencja policji okazała się być jednak niepotrzebna. Spłoszony złodziej postanowił zbiec z miejsca zdarzenia i wpadł prosto pod koła nadjeżdżającego akurat samochodu. Został przewieziony do szpitala z obrażeniami głowy i nóg. 

Tę historię można spuentować w bardzo prosty sposób. Karma zawsze wraca, a w tym wypadku nastąpiło to błyskawicznie. 

https://youtu.be/sGzM0mMANyo

Źródło: wolnosc24.pl