Nie do wiary! Mieszkance województwa lubelskiego szczury odgryzły… głowę!


Makabrycznego odkrycia dokonano w jednym z mieszkań w miejscowości Krasnystaw, w województwie lubelskim. 85-letnia kobieta zmarła kilkanaście dni wcześniej, prawdopodobnie z przyczyn naturalnych. Gdy do mieszkania weszli jej syn i wnuczek, znaleźli pogryzione przez szczury zwłoki kobiety. Na domiar złego, ciało było rozczłonkowane: odgryziona przez gryzonie głowa znajdowała się w innym pomieszczeniu.

Na miejsce natychmiast wezwano policję i śledczych. W ostatnią niedzielę nad ranem zostaliśmy poinformowani o znalezieniu zwłok kobiety - poinformował Jakub Litwińczuk, zastępca szefa Prokuratury Rejonowej w Krasnymstawie. Wstępne oględziny domu kobiety i jej ciała nie wskazują, by w jej śmierć były zamieszane inne osoby. W mieszkaniu nie było bowiem śladów morderstwa, a staruszka nie posiadała żadnych ran i obrażeń - dodał Litwińczuk.

Do tej pory nie ustalono, ile dokładnie czasu upłynęło od momentu zgonu staruszki do odkrycia jej zwłok. Niestety, żaden z mieszkańców bloku nie zauważył szczurów, które kręciły się w pobliżu mieszkania starszej kobiety.

Źródło: rmfmaxxx.pl