Niebywałe! Ten mężczyzna od 20 lat przebiera się za kobietę, żeby… pomóc swojej matce


Pear VideoYoutube.comscreen YouTube

Chińczyk zrezygnował z bycia mężczyzną, aby poprawić humor swojej Mamie. Udało mu się, lecz cena, którą za to zapłacił jest ogromna.

Miłość rodzica do dziecka jest bezgraniczna i w drugą stroną działa dokładnie tak samo. Za przykład może posłużyć pewien Chińczyk mieszkający w Guilin. Otóż mężczyzna już od 20 lat przebiera się za swoją zmarłą siostrę, aby sprawić radość chorej psychicznie Matce. Kobieta po śmierci ukochanej córki wpadła w depresję. Nie mogła przyjąć do wiadomości, że dziewczyna już nie żyje. Syn postanowił jej pomóc. Pewnego dnia przebrał się w damskie ubranie i... zaczął udawać siostrę. Przyniosło to oczekiwany efekt – stan zdrowia Matki się polepszył. Mężczyzna był tak zadowolony z takiego obrotu wydarzeń, więc postanowił zostać przy swoim nowym wizerunku.

Ten facet całkowicie zmienił wygląd. Zaczął nosić sukienki, zapuścił włosy i nauczył się wykonywać typowo kobiece czynności. Obecnie  mieszka z matką w skromnym pokoju i dorabia grając na flecie. Początkowo w damskich ciuszkach chodził jedynie po domu, lecz obecnie już całkowicie zrezygnował z męskiej odzieży. Z czasem przestał się również przejmować złośliwymi docinkami ze strony innych ludzi. Polubił bycie kobietą. Przyznał również, że matka to jego jedyny przyjaciel i nie zamierza poszerzać kręgu znajomych.

Chińczyk swoim zachowaniem wywołuje mieszane uczucia. Niektórzy podziwiają go za zaangażowanie w pomoc dla chorej Matki. Z drugiej strony zarzuca się mu, że wyparł się własnej tożsamości. W obydwu stwierdzeniach jest wiele prawdy. Mężczyzna w imię źle rozumianej miłości zrezygnował z bycia facetem i skrzywdził samego siebie.

Źródło: distractify.com

 

https://www.youtube.com/watch?v=5PqdD2RTgs0

Pear VideoYoutube.comscreen YouTube