On był sam, a ich było 11-tu – przegonił wszystkich! Zobacz, jak policjanci wystraszyli się imigranta


ObliteratorYoutube.comscreen YouTube

Wstyd? Żenada? To mało powiedziane. Ci funkcjonariusze nie potrafili uspokoić jednego agresywnego mężczyzny i uciekli przed nim!

Imigranci z roku na rok czują się bardziej bezkarni. Coraz częściej słychać o brutalnych napadach, gwałtach i rabunkach, w których biorą oni udział. Nic dziwnego, skoro nawet policjanci nie potrafią w skuteczny sposób ostudzić ich przestępczych zapędów. To, co wydarzyło się niedawno w Wielkiej Brytanii po raz kolejny dowodzi, że jest to problem, którego nie należy bagatelizować.

Rozwścieczony imigrant dosłownie sterroryzował 11-tu funkcjonariuszy brytyjskiej policji. W biały dzień urządził  sobie polowanie. Żaden z policjantów nie miał odwagi, aby w stanowczy zdyscyplinować przestępcę . Co więcej, krążyli wokół niego, lecz nie wiedzieli, w jaki sposób należy postąpić. Bali się mężczyzny i uciekali przed nim jak ofiara przed drapieżnikiem.

W Wielkiej Brytanii większość policjantów nie ma dostępu do broni. Według pewnych danych posiada ją jedynie co 20-ty funkcjonariusz. Z tego powodu kraj ten jest niemalże bezbronny. Liczba przestępców stale rośnie i to oni wkrótce będą lepiej zaopatrzeni w broń niż stróże prawa.

Rząd UK powinien pomyśleć o poważnej reformie policji. Niestety, takie sytuacje mogą się powtarzać.

źródło: reporters.pl

https://www.youtube.com/watch?v=5YTPTok9scI