Pamiętacie zwyrodnialca, który przez lata więził i gwałcił swoją córkę? Osiem lat po skazaniu Fritzla, w jego domu odkryto kolejną tajemnicę


Daily MirrorFacebook

O Josephie Fritzlu słyszał cały świat. Zwyrodnialec, który więził i gwałcił swoją córkę przez wiele lat, przebywa w więzieniu. Po ośmiu latach od aresztowania, w jednym z jego domów odkryto kolejną tajemnicę.

W domku dla gości, którym zajmował się Frtzl była ukryta klatka schodowa i sztuczne ściany. Mężczyzna przez 24 lata więził i wykorzystywał seksualnie swoją córkę, w wyniku czego na świat przyszło siedmioro dzieci. 

Od aresztowania zwyrodnialca minęło już osiem lat, a na światło dzienne wychodzą kolejne skrywane tajemnice. Pracownicy budowlani odnaleźli sekretną piwnicę w domku dla gości w Salzburgu, w północno-zachodniej Austrii. Posiadłością zajmował się sam Jospeh Fritzl wraz ze swoją małżonką Rosemarie. Udało się ustalić, że małżeństwo opuściło budynek w 1996 roku. 

Obecnie posiadłość jest wynajmowana przez niejakiego Helmuta L. Nowy właściciel podkreślał, że w domu ukrytych jest wiele tajemnic. Podczas pomiarów budynku dwóch pracowników przypadkowo znalazło tajne przejścia. 

Okazuje się, że ta posiadłość nigdy nie została dokładnie przeszukana przez śledczych. Nie zajmowano się tym nawet po tym, jak o zbrodniach Fritlza usłyszał cały świat. Córka zboczeńca, która była więziona przez 24 lata, przebywała w innym domu, w Ammstetten. Tam jest koszmar rozgrywał się wewnątrz dźwiękoszczelnej piwnicy. 

źródło: wolnosc24.pl