Pamiętasz film „Szczęki?” Ci pasażerowie przeżyli jedną z jego scen w realu!


KTVUYoutube.comscreen YouTube

„On wskoczył na łódkę!” – krzyknęła przerażona kobieta. Zobacz, jak zareagowali pozostali pasażerowie na widok krwiożerczego rekina!

Rekiny to groźne wodne bestie, które potrafią przestraszyć nawet, gdy znajdują się za szybą w zoo. Wyobraź sobie, co czuli ci wędkarze, kiedy zaatakował ich ludożerny rekin ostronosy. W trakcie połowów ryba niespodziewanie wskoczyła na pokład kutra, ale zaraz potem utknęła między stalowymi barierkami. Jeden z członków załogi sfilmował zwierzę, które okazało się być wystraszone i zdezorientowane. Rybacy podarowali życie rekinowi i wpuścili go z powrotem do wody. Miejmy nadzieję, że stworzenie odwdzięczy się gatunkowi ludzkiemu i w przyszłości przynajmniej już nikogo… nie zje. Wydarzenie miało miejsce na wybrzeżu Long Island, które słynie z długich plaż stanowiących miejsce do wypoczynku.

Rekiny często odwiedzają nowojorskie nabrzeże. Niedawno grupa rybaków zauważyła tam ogromnego żarłacza, pływającego obok ich łódki. Na szczęście zwierzę nie zachowywało się agresywnie, gdyż było już najedzone.

Władze Nowego Jorku apelują do mieszkańców o ostrożność. Prawdopodobieństwo spotkania rekina w rejonie nadbrzeża jest wysokie. Z tego powodu został zamknięty jakiś czas temu popularny odcinek plaży. Rejon Long Island jest stale monitorowany przed odpowiednie służby. Należy jednak uważać i pamiętać o tym, że w każdej chwili z oceanicznych odmętów może wynurzyć się rekin!

źródło: reporters.pl

https://www.youtube.com/watch?v=MOES1iZGcMo