Pedofil chciał uciec z więzienia, ale… zaklinował się w dziurze. Gdy pozostali współwięźniowie to zobaczyli, wymierzyli mu bolesną karę


Przestępca próbował wydostać się na wolność, lecz jego plan nie wypalił. Rozwścieczeni koledzy spod celi dokonali samosądu i zrobili coś obrzydliwego.

W hierarchii więziennej najniżej stoi pedofil. Taki osobnik jest traktowany przez pozostałych współwięźniów ze szczególna okrutnością. W zakładzie karnym w Rio de Janeiro nie inaczej obchodzono się z niejakim Jose Nascimento. Mężczyzna trafił tam za gwałt dokonany na 5-letniej dziewczynce. Skazany jednak postanowił skrócić czas odsiadki. W tym celu wybił w ścianie dziurę i spróbował się przez nią przecisnąć.  Nie przewidział jednak, że otwór będzie zbyt wąski! Mężczyzna utknął w nim i był zmuszony, aby powiadomić strażników.

Widok skazańca rozbawił służbę więzienną. Niestety, pozostałym współwięźniom nie było śmiechu. Gdy przestępcy dowiedzieli się, że znienawidzony pedofil próbował uciec, zgwałcili go. Jose Nascimento trafił do szpitala z obrażeniami odbytu. Jego stan jest krytyczny.

Mężczyźnie grozi dodatkowe pięć lat więzienia. Sąd jednak podejmie decyzję dopiero po tym, jak oskarżony opuści szpital. Dla niego o wiele gorsza będzie jednak ponowna konfrontacja ze współwięźniami.

Brazylijskie więzienia należą do jednych z najgorszych na świecie. Osobie takiej jak Nascimento z pewnością żyje się tam trudno. Ucieczka była dla niego jedynym wyjściem z tego piekła. Wiele osób jest zadowolonych, że spotkała go taka kara. Warto jednak pamiętać, że każdy ma prawo do naprawy swoich błędów i być może ten pedofil zrozumie kiedyś, że wyrządził w życiu wiele zła.

Źródło: Viralka.pl

Viralka.plViralka.plscreen

ViralkaViralka.plscreen