Piotr Żyła ujawnia zdolności wokalne… a raczej ich brak. Koniecznie posłuchaj!


Piotr Żyła TVYoutubescreen YouTube

„Śpiewać każdy może – trochę lepiej, lub trochę gorzej…”

Nie ma chyba w Polsce osoby, która nie wiedziałaby, kim jest Piotr Żyła. Jeśli jednak ktoś taki się znajdzie, przypominamy: skoczek narciarski, zdobywca dwóch medali w Lahti, który tegoroczną klasyfikację generalną Pucharu Świata zakończył na 11 pozycji. Jest także ulubieńcem Polaków, których ujmuje pozytywną energią, zabawnymi wypowiedziami i niebywałą szczerością.

Piotr korzysta obecnie z chwili wolnego czasu, odpoczywając przed kolejnymi zawodami. Mimo tego, nie zapomina o swoich fanach, którym poświęcił ostatnio dużo uwagi podczas „Dnia z Piotrem Żyłą”, organizowanego w Wiśle. Szczęśliwcy mieli możliwość zrobienia zdjęcia ze swoim idolem, a także zdobycia jego autografu.

Zwieńczeniem spotkania był koncert zespołu Myslovitz. Nasz skoczek postanowił spróbować sił na scenie i zaśpiewał z muzykami „Długość dźwięku samotności”. Jak słychać na nagraniu, śpiewanie nie jest jego mocną stroną. Mimo to, Żyła kolejny raz wykazał się ogromnym dystansem do siebie i świata, wrzucając film ze swojego występu z takim podpisem: Chyba to śpiewanie, to raczej mi nie wychodzi, ale wszystkiego w życiu trzeba spróbować. Film zawiera śladowe ślady fałszowania by pieter. Nie przejmuj się Piotrek – najważniejsze, że skakanie ci wychodzi, a Polacy i tak cię uwielbiają!

https://www.youtube.com/watch?v=P8K_eaGhrhM

Źródło: tygodniknarodowy.pl