Prostytutki, narkotyki, impreza na jachcie… Zobacz kontrowersyjną reklamę wakacji na prywatnej wyspie!


CANAL VIRALYoutube.comscreen YouTube

Pomysłodawcy oferty w bezpośredni i jednocześnie szokujący sposób zapraszają wszystkich do uczestnictwa w tych nietypowych wakacjach.

Biura podróży prześcigają się w atrakcyjności ofert, byleby przyciągnąć jak największą ilość klientów. Najczęściej kuszą ludzi ceną, dzięki czemu przeciętny Kowalski może pozwolić sobie na wakacje marzeń. Jednak co zrobić, kiedy pomysły się kończą, a dany kierunek podróży nie cieszy się zbyt wielkim zainteresowaniem? 

Jedno z biur turystycznych zaproponowało swoim klientom bardzo kontrowersyjną ofertę, której już sama nazwa budzi zainteresowanie. Sex Island to wydarzenie, podczas którego w ciągu czterech dni i trzech nocy, wczasowicze będą mogli korzystać z szerokiego spektrum rozrywek, zaczynając od masażu erotycznego, poprzez narkotyki, a nawet… kobiety lekkich obyczajów! Na pokład luksusowego jachtu kapitanowie zabiorą tylko 30 pierwszych osób, które za tę przygodę zapłacą ok. 5000 złotych. Celem podróży jest prywatna wyspa na wybrzeżu Kartageny w Kolumbii.

Po przeczytaniu oferty takich wakacji all inclusive, ciężko uwierzyć, że coś takiego naprawdę będzie miało miejsce. Dowodem na to, że ktoś to rzeczywiście zaplanował, jest film reklamujący to wydarzenie. Ciekawe, czy znajdą się amatorzy tego typu zabawy.

https://www.youtube.com/watch?v=XldepnmSIPM

Źródło: rmfmaxxx.pl