Ręcznik zamiast biustonosza? Dziewczyny oszalały na jego punkcie


TaTaTowelsfacebook.com

Mówią, że potrzeba matką wynalazków. Mówią słusznie, bo hit ostatnich miesięcy powstał wskutek potrzeby właśnie.

Mówią, że potrzeba matką wynalazków. Mówią słusznie, bo hit ostatnich miesięcy powstał wskutek potrzeby właśnie. Pomysł narodził się w głowie Erin Robertson w gorący dzień. Wyszła właśnie spod prysznica. Upał, stres przed zbliżającą się randką, popsuta klimatyzacja, wszystko to sprawiło, że krople potu nie przestawały spływać po ciele, w tym po piersiach. Nie mogła skupić się na robieniu się na bóstwo, w głowie narodziła się potrzeba znalezienia wygodnego rozwiązania, które pozwoliłoby osuszyć biust, dając mu wygodne schronienie. Dziewczyna pożyczyła maszynę do szycia, wzięła kilka lekcji krawiectwa na youtube i przystąpiła do działania. 

Tak powstała pierwsza para biustonosza ręcznikowego. Pierwsi testerzy byli zachwyceni, okazało się, że rozwiązanie to oczarowało również kobiety w ciąży oraz mamy karmiące piersią. Biustonosz bowiem wykonany jest z miękkiego i przyjemnego materiału, który koi obolałe sutki oraz wchłania sączące się mleko. 

Produkt został opatentowany. 1 sztuka kosztuje kilkadziesiąt dolarów, a i tak zainteresowanie jest tak duże, że część modeli jest już niedostępna.

Źródło: boredpanda.com

TaTaTowelsfacebook.com

TaTaTowelsfacebook.com