Sceny jak z horroru! Nagrania z kamery domowej pokazują przerażające zachowanie pokojówki


Whatsapp Viral Malaysia 2.0youtube.comscreen YouTube

Zatrudniając ludzi, trzeba zwracać uwagę nie tylko na ich kwalifikację, ale równie na to, czy nie są... opętani.

Każdy z nas chciałby mieć pokojówkę. Niestety nie wszystkich na to stać. Chociaż może i dobrze... Nurul Baker pochodzi z Singapuru i przeżyła w ostatnich dniach istny horror. Jej niedawno zatrudniona pokojówka od dłuższego czasu zachowywała się dziwnie. Kobieta więc, chcąc sprawdzić pracownicę, zamontowała w swoim domu kamery. To, co zobaczyła, przeszło jej najśmielsze oczekiwania.

Nagrania CCTV ukazują pokojówkę, która wygląda jak bohaterka horroru. Kobieta wykonuje dziwne ruchy. Jest pochylona, a jej ręka wskazuje różne kierunki. Później dłonie trzyma splecione za plecami. Przypomina trochę zombie albo dziewczynkę z kultowego ,,Ringu”. To skojarzenie podtrzymują długie czarne włosy i przerażające, powiększone oczy. Najstraszniejszy moment nagrania jest wtedy, kiedy pokojówka patrzy wprost do kamery.

Nurul Baker z pewnością oglądając film z własnego domu, miała ciarki. Kobieta twierdzi, że jej pracownica jest opętana. Jednak część internautów podważa autentyczność nagrania, sugerując, że pokojówka stoi dokładnie przed obiektywem kamery. Niektórzy sobie żartują i mówią, że kobieta zrobiła to specjalnie, żeby rzucić pracę.

Źródło: popularne.pl

https://youtu.be/8dpHzRyBuG0