Skandal na ślubie Messiego! Tylu sławnych gości i taka wpadka


STARS NEWSYoutube.comscreen YouTube

Najbardziej rozczarowana całą sytuacją była z pewnością para młoda, która nie spodziewała się takiego zachowania po swoich gościach.

Ślub piłkarza Barcelony Lionela Messiego i jego pięknej wybranki Antonelli Roccuzzo to z pewnością jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku. Prasa uważnie śledziła każdy element tego wyjątkowego dnia. Uwadze paparazzich nie umknęła także lista gości, składająca się z 260 osób, wśród których pojawiły się takie znane osobistości jak Gerard Pique, Luis Suarez, czy Xavi Hernandez.

Para okazała się mieć wspaniały gest, ponieważ zamiast prezentów, zażyczyli sobie, by goście wpłacili pieniądze na założoną w 2007 roku fundację Messiego, która pomaga chorym dzieciom. Oczywiście nie określili z góry wymaganej kwoty, jednak łatwo się domyślić, że powinni wpłacić równowartość pieniędzy, jakie wydaliby na prezent dla młodych. Tymczasem, po podliczeniu zebranej kwoty, okazało się, że jest ona żenująco niska. Na konto fundacji wpłynęło zaledwie 9562 euro, co daje 37 euro na osobę! 

Biorąc pod uwagę, że miesięczny dochód większości uczestników imprezy przekracza sumę zebranej kwoty, można śmiało stwierdzić, że goście Lionela i Antonelli okazali się być wyjątkowo skąpi. W dodatku prasa plotkarska donosi, że zaraz po weselu Gerard Pique przegrał w kasynie 11 tysięcy euro.

STAR NEWSYoutube.comscreen YouTube

Źródło: onet.pl