Szok! Bez skrępowania uprawiali seks w pizzerii na oczach klientów i obsługi! Co im za to grozi?


FAIL & KARMAYoutube.comscreen YouTube

Ta para z pewnością nie myślała o konsekwencjach, kiedy dawała się ponieść emocjom. Dziś gorzko tego żałują.

Klienci pizzerii Domino’s w mieście Brlidlingon byli świadkami niecodziennej sytuacji. Pijany mężczyzna, Craig Smith i jego dziewczyna Danielle Hirst, weszli do lokalu, by zamówić pizzę. Czas oczekiwania na posiłek postanowili urozmaicić sobie… seksem! Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że uprawiali go na oczach innych ludzi!

Podczas gdy klienci przecierali oczy ze zdumienia, obsługa pozostała niewzruszona i w skupieniu przygotowywała jedzenie. Jak się okazało, tego dnia para świętowała urodziny. Ich zabawa miała jednak niezbyt przyjemny finał, bo skończyła się w sądzie. Podczas rozprawy kobieta zabrała głos: Jestem otwarta na seks w miejscach publicznych, uwielbiam ten dreszczyk emocji, który pojawia się w momentach, kiedy wiesz, że możesz być na tym przyłapana. Na sali sądowej Danielle nie była już tak pewna siebie, ponieważ podczas odtwarzania kompromitującego nagrania, zasłaniała twarz dłońmi.

O ostatecznym wymiarze kary dla wyuzdanej pary dowiemy się 17 października, kiedy to sąd orzeknie wyrok w ich sprawie. Prawdopodobnie zostaną ukarani wysoką grzywną.

https://www.youtube.com/watch?v=BAW1SdBIXNk

Źródło: Pikio.pl