Ta dorosła kobieta udawała, że jest nastolatką, by uprawiać seks… z 15-latkiem


Dojrzała kobieta odpowie przed sądem za wykorzystanie seksualne nastolatka po tym, jak przedstawiając nieprawdziwe informacje o sobie i podając się za jego rówieśniczkę, doprowadziła do spotkania, podczas którego para uprawiała seks.

44-letnia kobieta z Wielkiej Brytanii podawała się za nastolatkę, by zwabić 15-letniego chłopca i uprawiać z nim seks. Swoją ofiarę znalazła za pomocą Facebooka. Marie Dent czuła pociąg do nieletnich. Pedofilka, podając się za nastolatkę, nakłoniła małoletniego chłopca do spotkania. Za drugim razem randka odbyła się u niego w domu. Choć trudno uwierzyć w to, że ofiara naprawdę wierzyła w zmyśloną historyjkę o wieku kobiety, to jednak doszło do gwałtu na osobie nieletniej. Sprawa ujrzała światło dziennie po tym, jak rodzice nastolatka przyłapali go w łóżku z 44-latką. 

Chłopak potwierdził, że doszło między nimi do stosunku seksualnego. Przyznał również, że to oskarżona wyszła z inicjatywą w tej kwestii. Zaprzeczał jednak, by go do tego zmusiła. Cała historia ma swój finał w sądzie. Wyrok w tej sprawie zostanie ogłoszony we wrześniu. Do tego czasu oboje, zarówno kobieta jak i nastolatek, będą znajdować się pod opieką psychologów. 

Nie jest wiadome, na ile chłopak uwierzył, że spotkał się ze swoją rówieśniczką. Choć Marie Dent na portalu społecznościowym posługiwała się fałszywym nazwiskiem, a na jej profilu widniało nieprawdziwe zdjęcie dziecka, to jednak w czasie randki wyglądała jak dojrzała kobieta, a nie jak nastolatka. 

Podczas przesłuchania kobieta ubrała się elegancko w białą koszulę i czarne spodnie. Usiadła potulnie ze skuloną głową w wyznaczonym miejscu. Odpowiedziała tylko na podstawowe pytania dotyczące swoich danych oraz potwierdziła, że rozumie, czego dotyczy postępowanie. Wyrok w tej sprawie zapadnie we wrześniu. 

Źródło: gazette-news.co.uk