Ten filmik mówi sam za siebie. Facet zrzucił kobietę z peronu…bo miał taki kaprys


NST onlineYoutube.comscreen YouTube

Przystanęła na chwilę, aby pomachać koleżance. Już po chwili leżała na ziemi ze złamaną szczęką! Powód? Mężczyzna, którego widać na tym filmiku.

Praca na kolei bywa niekiedy bardzo niebezpieczna. Przekonała się o tym niedawno pewna sprzątaczka. Kobieta szła po jednym z peronów i nagle zauważyła koleżankę, stojącą po drugiej stronie torów. Pomachała jej na przywitanie i postanowiła chwilę porozmawiać. Nie przypuszczała, że tuż za nią idzie mężczyzna, przez którego wkrótce będzie musiała pójść na zwolnienie lekarskie.

Anonimowy przechodzień popchnął kobietę w plecy. Spadła ona z peronu i uderzyła twarzą w torowisko. Całe szczęście, że w tym momencie nie nadjeżdżał pociąg. 59-letka trafiła do szpitala ze złamaną szczęką. Nikt z obserwatorów nie zareagował na to zdarzenie, a przestępca powolnym krokiem odszedł w sobie znanym kierunku.

Sprawiedliwość istnieje. Napastnik został odnaleziony przez policję już po kilkunastu minutach. Okazało się, że jest to 56-letni mieszkaniec Hong Kongu. Przebywał on wówczas w okolicach dworca.

Obecnie trwają ustalenia, co było powodem ataku. Niewykluczone, że mężczyzna jest chory psychicznie.

źródło:o2.pl

https://www.youtube.com/watch?v=v7nN8Om4964