Ten mężczyzna potraktował lwa jak kota, próbując go głaskać. Dzikie zwierzę szybko przypomniało mu, z kim ma do czynienia


Happening NowYoutube.comscreen YouTube

Tym jednym nieprzemyślanym zachowaniem, mężczyzna mógł przekreślić swoją dalszą karierę sportową.

Ludzie odwiedzający zoo często zapominają, że puszyste i z pozoru miłe zwierzęta są jednak dzikie i bardzo nieprzewidywalne. Boleśnie doświadczył tego jeden ze sportowców, reprezentujący Walię w rugby – Scott Balwdin.

Tego dnia cała drużyna wybrała się do rezerwatu przyrody, znajdującego się w Republice Południowej Afryki. Podczas zwiedzania sportowcy mogli oglądać dzikie gatunki zwierząt z bardzo bliskiej odległości. W pewnym momencie poczuli się na tyle swobodnie, że zaczęli głaskać siedzące blisko klatki lwy. To nie mogło skończyć się dobrze.

Zdenerwowany nieproszonym dotykiem lew zareagował błyskawicznie i rzucił się na rękę Balwdina. Przestraszony mężczyzna uwolnił rękę, lecz został w nią dotkliwie zraniony. Mimo, że skończyło się tylko na kilku szwach, został wykluczony z gry w następnym meczu w Osperys. Sam Scott przepraszał fanów za nieobecność w meczu, komentując zdarzenie: Powinienem wiedzieć, że lew nie będzie zadowolony, że zanim mu się przedstawiłem to pogłaskałem lwicę.

https://www.youtube.com/watch?v=xel2OMUDjMw

Źródło: rmfmaxxx.pl