To nie mieści się w głowie! Zwyrodnialec zabił swojego syna, bo ten odkrył jego wyjątkowo obrzydliwe zboczenie


Justice for Dylan RedwineFacebook

W stanie Washington w USA doszło do aresztowania mężczyzny, który zabił swojego 13-letniego syna. Powód, dla którego to zrobił jest obrzydliwy. Syn zobaczył jego kompromitujące zdjęcia.

Chłopiec zaginął w 2012 roku. Odwiedzał wtedy swojego ojca w Colorado. Szczątki dziecka odnaleziono siedem miesięcy później. Mark Redwine po blisko pięciu latach śledztwa został oskarżony o zamordowanie syna Dylana. Mężczyzna wcześniej cały czas utrzymywał, że jest niewinny. W programie telewizyjnym obwiniał swoją byłą żonę o śmierć dziecka. Jednak podczas dochodzenia odkryto krew chłopca w różnych miejscach domu Marka oraz w jego samochodzie. 

13-letni Dylan na co dzień mieszkał ze swoją matką. Zgodnie z decyzją sądu odwiedzał jednak ojca od czasu do czasu. W 2012 roku nie wrócił już z takiej wizyty. Ojciec zeznał, że nie zastał chłopaka w domu po powrocie z pracy. Szczątki dziecka odnaleziono kilka miesięcy później. Na czaszce Dylana znajdowały się liczne obrażenia. 

Kilka miesięcy po tragedii, matka chłopca twierdziła, że odpowiedzialnym za jego śmierć jest jego ojciec. Rozwód państwa Rewine nie należał do ugodowych. Mężczyzna miał straszyć żonę, że prędzej pozabija dzieci, niż pozwoli im z nią zostać. Obaj synowie nie chcieli utrzymywać kontaktów z ojcem. 

Brat ofiary po kilku latach od tragicznego wydarzenia zeznał, że wraz z Dylanem odkryli wstrząsające zdjęcia swojego ojca. Widać na nich mężczyznę w makijażu, ubranego w kobiece ciuchy i pieluchę. Na kolejnych fotografiach ten sam mężczyzna wyjada z pieluch własne odchody. Chłopcy nie mogli uwierzyć, w to, co zobaczyli. Zachowanie ojca napawało ich obrzydzeniem. Chcieli otrzymać od niego jakieś wyjaśnienia, ale wtedy Dylan zaginął.

Źródło: wolnosc24.pl