Uważaj! W Twoim sedesie może również mieszkać to zwierzę! Ten mężczyzna zupełnie nie przypuszczał, że rurach kanalizacyjnych jego domu żyło coś takiego [WIDEO]


Super VideosYoutube.comscreen YouTube

Większość ludzi po obejrzeniu tego filmiku boi się wchodzić do własnej łazienki! A wszystko przez tego gada!

Węże są bohaterami przeróżnych internetowych filmików. Te oślizłe gady potrafią wcisnąć się niemal w każde miejsce na świecie. Supermarket, auto, lodówka – wszędzie tam zadomowił się już kiedyś któryś z nich. Niedawno jeden z tych osobników wpełznął do… sedesu i został tam znaleziony przez właściciela domu.

Gdy mężczyzna zorientował się, że ma do czynienia z czymś takim, od razu zadzwonił po łowców węży. Ich pomoc była niezbędna, gdyż zwierzę ukryło się głęboko w rurze kanalizacyjnej. Cała akcja ratunkowa nie należała do najprostszych. Waż mierzył kilka ładnych metrów i nie miał ochoty wracać na łono natury. Po pewnym czasie udało się go jednak wyciągnąć – na szczęście nikt nie ucierpiał!

Zdarzenie miało miejsce w Australii, która znana jest z tego, że w tamtejszych toaletach często ukrywają się węże. W 2016 roku jeden z nich śmiertelnie ukąsił mężczyznę w przyrodzenie,  podczas gdy ten korzystał z ubikacji. Każdy, kto zamierza wyjechać tam na wakacje, powinien o tym pamiętać. Bardzo łatwo spotkać tam węża, a te spotkania do przyjemnych nie należą. Niektórzy nawet mówią, że w Australii, wszystko chce nas zjeść, i to po części prawda. W tym kraju żyje wiele dzikich zwierząt, więc trzeba mieć się na baczności!

Źródło:indianexpress.com

https://www.youtube.com/watch?v=xyLEmTLBW_M