Uważasz, że 2 kg mniej nie robi różnicy? Spójrz na zdjęcia tej kobiety i oceń sam


Większość osób twierdzi, że miarą sukcesu w odchudzaniu jest liczba zrzuconych kilogramów. Często jednak to, co pokazuje nam waga, nie ma najmniejszego przełożenia na to, co widzimy w lustrze.

Każdy z nas doskonale zna to uczucie, kiedy kontrolnie staje na wagę po kilku miesiącach bez aktywności. Zdarza się, że urządzenie pokazuje wówczas o wiele więcej, niż moglibyśmy się tego spodziewać. Bywa też, że po wielu tygodniach ćwiczeń i diety czujemy się lżejsi o co najmniej 7 kilogramów, bo przecież ubrania z nas lecą, jednak waga wskazuje marne 2 kilogramy mniej.

Wszechobecnej presji utraty wagi nie poddała się pewna matka czwórki dzieci, Adrienne Osuna.

Ciągłe diety, efekt jojo, cztery ciąże i poronienie pozostawiły trwały ślad na ciele kobiety, które dalekie było od doskonałości. Zamiast jednak kolejny raz katować organizm drastycznymi dietami, Adrienne postanowiła raz na zawsze zmienić swój styl życia: zaczęła ćwiczyć i jeść zdrowo. Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania: zbędny nadmiar tłuszczu przemienił się w kilogramy mięśni, co spowodowało znaczną poprawę wyglądu mimo niewielkiego spadku wagi. Od tego momentu Adrienne zrozumiała, że masa ciała nie jest w żadnym stopniu wyznacznikiem dobrej formy.

He's loved me at all kinds of sizes. #truelove ❤️ So thankful for him (& his beard gains) 😍❤️

Post udostępniony przez ↠a d r i e n n e o s u n a↞ (@adrienneosuna) 26 Mar, 2017 o 9:18 PDT

Przekonaliśmy was? To co, wyrzucamy wagę w kąt i idziemy ćwiczyć!

Źródła: viralnova.com