Zmutowana świnia atakuje. To nie nazwa filmu, to zwierzę urodziło się naprawdę. Zobacz, jak wygląda


thevergeYoutube.comscreen YouTube

Dwie głowy, dwa ryjki i…troje oczu – trudno w to uwierzyć, ale ta świnka jest prawdziwa. Te zdjęcia mówią same za siebie!

Wbrew pozorom, to nie jest żart. W Chinach urodziła się świnka, która wygląda jak efekt eksperymentu szalonego naukowca. Zwierzątko umarło już po minucie, gdyż nie miało prawidłowo wykształconych organów. Mimo to wywołało niemałe zainteresowanie. Informacja o zmutowanej śwince obiegła niemal cały świat. Jej zdjęcia krążą po sieci, a poza tym była główną bohaterką programu w lokalnej telewizji.

Nie jest to pierwsze tego typu stworzenie, które pochodzi z Chin. Żyje tam obecnie najwięcej gatunków dzikich zwierząt, które niekiedy się ze sobą krzyżują. Jakiś czas temu w okolicach Shenhzen wyłowiono tajemniczo wyglądającego potwora i wciąż nie określono jego gatunku ani płci.

Cała Azja jest kontynentem będącym domem dla przeróżnych dziwnych stworzeń. W zeszłym roku w Kambodży urodziła się również świnka, która wyglądem przypominała… słonia. Ona z kolei przeżyła na świecie aż dwie godziny. Świat przyrody jest tajemniczy i wciąż nieodgadniony dla ludzi. Zapewne wkrótce znów zobaczymy nowe zdjęcia niesamowitych zwierzęcych krzyżówek!

 źródło:mirror.co.uk

thevergeYoutube.comscreen