Zrozpaczona 12-latka popełniła samobójstwo. Wszystko transmitowała na żywo w internecie


Katelyn Nicole Davisfacebook.com

Nikt nie pomógł dziewczynie, która za pośrednictwem internetu dzieliła się swoimi problemami.

Katelyn Nicole Davis miała tylko 12 lat, kiedy popełniła samobójstwo. Swoją śmierć transmitowała na żywo na jednym z portali społecznościowych. Nagranie trwało ponad 40 minut - do momentu znalezienia jej ciała przez członka rodziny.

Policja zaczęła badać sprawę. Okazało się, że dziewczyna miała głęboką depresję. Często się cięła. Była prześladowana psychicznie i fizycznie przez swojego ojczyma, który próbował ją zgwałcić. Mężczyzna nierzadko bił Katelyn pasem z metalowymi elementami, by sprawić jej jeszcze większy ból. Sam zachęcał dziewczynę do samobójstwa.

12-latka nie posiadała żadnego kontaktu ze swym biologicznym ojcem, chociaż mieszkał w jej pobliżu. Matka nie interesowała się zbytnio dziewczyną i nie robiła nic, żeby powstrzymać postępowanie swojego partnera względem Katelyn.

Nastolatka była całkowicie rozbita psychicznie. O swoich problemach mówiła na kanale na youtubie oraz pisała bloga pod pseudonimem Dolly. Nie otrzymała żadnego wsparcia od ludzi żyjących wokół niej, dlatego szukała go w internecie. Niestety również tam go nie znalazła.

MD Ediçõesyoutube.comscreen YouTube

Katelyn Nicole Davisfacebook.com

Katelyn powiesiła się 30 grudnia 2016 roku. Odeszła samotnie i w ciszy. W ostatnich słowach przepraszała za wszystko, co zrobiła.

Źródło: dailymail.co.uk

https://youtu.be/Lmxtmb1Noyk